Yeni Stajyer

Nilgünle tanıştığımızda daha 16 yaşında idadi 2 ye giden bir öğrenciydi ve staj yapmak için mesul olduğum birime geldi. İlk zamanlar talebe kıyafeti ile geldiği için o kadar dikkatimi çekmemişti ama o gün güzel bir mini etek ve ufak göğüslerinin o taze güzelliğini gösteren o minicik tişörtle geldiğinde aklımı başımdan almıştı. Aramızda 15 ıslak olmasına ve benimde evli olmama karşın onu elde etmeyi o canlı vücudunun güzelliklerinin tadını almayı kafama koymuştum.

O gün yemekten sonra benim şirin kaplumbağam woswosumla gezmeyi öneri ettim ve itiraz etmeden kabul etti bir gün iki gün derken akşam kaçamaklarına başladık artık her şeyi kendi istemeye başlamıştı ama sikimin büyüklüğü onu fazla korkutuyor bu kadar aka bir sikin o küçücük deliğe nasıl gireceğini söylüyordu. İşte o gün onu arabada onu domaltarak arkadan girmeyi denedim korktu ama ben sadece ucunu sokacağımı şayet acırsa çıkaracağımı söyledim ve yavaş yavaş sokmayı denedim o kadar sıkı ve ufaktı ki ben dahi bunu başaramayacağımın korkusuna kapıldım ve sokmaya çalışırken dışına boşaldım bu boşalma ile birazı ufak deliğini ıslamıştı onun körpeliği benimkini tekrar uyandırmıştı tekrar denedim bu kere kafası girmişti o ise yapma kafi diye bağırıyordu ben ise vazgeçmeyi düşünmüyordum ve bir çırpıda hepsini içine soktum artık art dönüşü yoktu ve yırtarak içine girmiştim bir müddet öylece kaldık daha sonra evine bıraktım.

Ertesi gün geldiğinde sandalyeye oturamıyordu gözleri ile sanki beni dövercesine bakıyordu. 15 gün kendine gelemedi daha sonra bu hep böyle devam etti ta ki mektep bitinceye kadar daha sonra onu yanıma aldırdım ve artık o benim ikinci karımdı ve sex te istediğim ama karımla yapamadığım her şeyi onda deniyordum o da her şey yapmaya amade hale gelmiş hiç itiraz etmiyordu. Şimdi tekrar aynı iş yerindeyiz tatsız bir sürü olaylar geçti ama bunun sonunda evlendi ve artık birlikte değiliz ama biliyorum o benim yaptıklarıma ve bana o kadar bağlı ki sonunda tekrar benim kollarıma atılacak ama bu kere ona eskisi gibi davranmayacak her sevişmemizde zevkin yanında acının da her türlüsünü tattıracağım