Teşhirciliğin Ve Yasak Sikişin Dayanılmaz Heyecanı

Karım da, ben de çalıştığımdan dolayı, kızımız olunca bakıcıya güvenemedik, fazla ufak olan bebeğimize bakması için karımın dul teyzesine rica ettik. O da çocuk Kreşe verilebilecek yaşa gelene kadar bakabileceğini söyledi. Bu arada ben Emre, 30 yaşındayım, karım da 28 yaşında. Çok dolu bir sex hayatımız var. Ama evli birçok erkek gibi ben de sınırlar dahilinde bir sex hayatı yaşıyorum. Karımın dul teyzesi ise 36 yaşında, geniş kalçalı, iri göğüslü, tam bir ev kadını tipinde, türbanlı bir kadın. Güzel bir kadın da değildi, ama onun dul olması, ve yarrağa özlem olduğu fikri beni çılgın ediyordu. Bir süre sonra gelip bizde kalmaya başladı.

Sabahları karım işe benden evvel gidiyor, ben bir saat fazla uyuyordum. Giderken de çocuğu teyzesinin odasına bırakıp gidiyordu. Çocuk uyumadığı için teyzesi çocukla oyalanıyor, ben uyuyordum. 3 gün 5 gün derken, benim teyzesine karşı olan duygularım had safhaya varmıştı. Sabahları karım işe gittikten sonra ben uyurken artık kapıyı kapatmıyor, yorganı üstümden atıyordum. Banyoya geçen koridordan yattığım odanın içerisi gözüküyordu. Ak külodumda patlaycak gibi olan yarrağımı boylu boyunca uzatıp, teyzesinin bir ara görmesi için hayaller kuruyordum. Bunları düşündükçe de sikim Ereksiyondan yanıyor ve ben oracıkta kapıyı kapatıp, 31 çekerek boşalıyordum.

Yine bir sabah teyzesinin sesini duydum, banyoya gidiyordu. Kapım zaten açıktı, üstümden yorganı kenara ittim, bacaklarımı iyice açarak, ona fazla hoş bir görüntü bırakmaya çalıştım. Gözlerimi iyice kısıp, uyuyormuşum gibi yaparak kapıyı izlemeye başladım. Banyoya girerken kafasını çevirip odadan içeri baktı, öyle girdi banyoya. Sonra derhal art çıktı, yavaşça kapımın pervazına yaslandı ve beni izlemeye başladı. Benim uyuduğumu sanıyordu. Korktuğunu tahmin edebiliyordum, ama yine de gözlerini alamıyordu. Hiç gözünü kaçırmadan sikime bakıyordu. Ya bilerek yaptığımı anlarsa diye ilk başta korkan ben, sikim yavaş yavaş heyecandan inerken, onun gözünü ayırmadan bakması yine sikimi kaldırmaya başlamıştı. Sikim külodumu delecek gibi olmuştu, ama gözümü açamazdım ve ‘Gel yanıma, ağzına al!’ diyemezdim.

Bacağımı kaşır gibi yapıp sol bacağımı sola doğru çekip, bacaklarımı iyice ayırdım. Elimle de taşaklarımı evvel kaşır gibi yapıp sonra sıvazladım. Sonra da yavaşça sikimin kökünden tutup sıktım. Kadın donup kalmıştı, sadece bakıyordu, ve bu da beni çılgın ediyordu. Az sonra külodumun üstünden sikimi iyice avuçladım. Sikim oldukça kalın ve iri olduğundan elimin içine zor sığıyordu. Derken nasıl yaptım bilmiyorum ama, ani külodumu indirdim ve 31 çekmeye başladım. Ondan haberim yokmuş, uykumda oynuyormuş gibi yapıyordum. 31 çekmeye başladığımı görmesiyle birlikte, ses çıkarmadan derhal odasına gitti.

Ben ise teşhirciliğin vermiş olduğu dayanılmaz zevkle daha da kudurmuştum. Sikim patlayacakmış gibi sertleşmişti, kafası ağrıyordu, patlamam lazımdı. Gözüm kararmıştı, herşeyi göze almıştım, kalktım odasına gittim. Kapısı aralıydı. Baktım yüzüstü yatmış. Geldiğimi duyunca uyuma taklidi yaptı. Üstünde ak bir body, altında ince bir eşofman vardı, bacakları ayrık yatıyordu ve geniş kalçaları o kadar güzel gözüküyordu ki, nasıl yaptım bilmiyorum ama derhal içeri girdim ve üstüne uzandım. Ani irkildi, yüzünü çevirip, “Napıyorsun?” dedi. Bunu sırtüstü çevirip bacaklarını ayırdım ve arasına uzandım, dudaklarını komple ağzıma aldım öyle emiyordum ki, bir şeyler söylemeye çalışıyor ama söyleyemiyordu. Ona, “Senin amını götünü yerim, beni çılgın ediyorsun!” dedim. Ama o, “Yapma! İstemiyorum!” diyor, hep direniyordu. Saçlarını iki elimle sıkıca kavrayıp, zorla yüzünün her yerini yalıyor öpüyordum. Yalama sırası kulaklarına gelince, amını sıkıca bacağıma bastırmaya ve titremeye başladı. Anladım ki kıvama gelmişti. 10 dakika sadece dilllerimiz birbirimizin ağzında öpüştük. Salyalarımızı bile yutuyorduk.

Derken bacaklarını birleştirip, eşofmanını küloduyla beraber çekip bacağından zorla çıkardım. 10 yıldır yarrak yememiş amını görünce, bacaklarını ayırıp amını ağzıma doldurdum, yalamıyor, yiyor emiyordum. Amı vıcık vıcık olmuştu, kafamı çılgın gibi amına bastırmaya başladı. Ağzım burnum am suyu olmuştu. Bir anda beni kenara itti, üzerime aksi uzandı, 69 pozisyonuna geçtik. Bunları yaparken ikimiz de hiç konuşmuyorduk, sadece sevişiyorduk. Ben amını yalarken o da sikimi ısırarak emmeye başladı. Bir oyuncakla oynar gibi sağa yaslıyor emiyor, sola yaslıyor emiyordu. Dişleri sikimin her tarafını acıtıyordu, ama bu keder bana beğeni veriyordu. Artık dayanamıyordum, bunu yine sırtüstü uzatıp üstüne uzandım ve bir anda sikimi köküne kadar amına soktum. O anda ağzından, Ahhhh’la Ooohhhhh karışımı bir haykırış çıktı. Biryandan dudaklarını emiyor, bir yandan köküne kadar sokuyordum. Sikim amına girerken kökü yaklaştıkça iyice almakta zorlanıyor, bu ona daha fazla beğeni veriyordu. Ani dudaklarını ısırıp, güçlü nefesler alıp vererek boşalmaya başladı. Onun boşalması bitmeden ben de böğürerek amına boşaldım.

Ömrümde hiç böyle bir boşalma yaşamamıştım, üstüne yığıldım kaldım. Birkaç dakika kadar öyle kaldık. İkimiz de konuşmuyorduk. Sonra beni üstünden iterek kalktı, üstünü giyindi, eşyalarını topladı, benim hanımı arayıp, “Emre çocuk yüzünden bana bağırdı, ben burda duramam artık, kusura bakma!” dedi ve arkasına bile bakmadan çıkıp gitti. Şimdi ara dizi aile toplantılarında görüşüyoruz. Tabi konuşmuyoruz.