Parlagim

Parlağım…


Bu internet muazzam bir alet. Ne ararsanız derhal bulabiliyorsunuz. Ben de arkadaşlık sitelerinden birine “tüysüz, parlak, yatakta feminen davranışlı, iç çamaşırları ve makyaja eğilimli bir pasif” aradığımı yazınca, birkaç adet ani buluverdim.
Benim ekonomik bir sıkıntım olmadığı için istediğim her zaman, gerek kadınların gerek travestilerin profesyonel ilgilerini kiralayabiliyorum. Ama yetmiyor. Tüm yaşadığınız bir kiralama sadece… Karşımda amatör bir heyecan, titreme, merak ve samimiyet olunca, ben fazla daha fazla azıyorum.
Neyse, işte bu ilanlardan birine yanıt yazan evli bir adamla yaşadıklarımı anlatacağım.


Ben 36 yaşında, orta boy ve vücutta, esmer, pis sakallı bir adamım. Serkan (diyelim) 25 yaşında, 1.73 boyunda, zayıf kumral bir arkadaş. Önce msn’de yazıştık biraz, sonra karşılıklı resimler gönderildi… Kalabalık bir yerde buluştuk, baktık ikimiz de hoşlandık birbirimizden, benim ofisime doğru yola çıktık. O gün ofisimi boşaltmıştım…
Ofisimde, her yerde yastıklar olan bir oda var. Orada bir şeyle yaparız filan derken ben, kapıdan girer girmez, Serkanım bir yapıştı benim dudaklara. Nasıl öpüyor… Dil, dudak birbirine karışmış. İkimizin de gözleri kapalı, ellerimiz birbirimizin vücutlarında, hem okşuyor, hem öpüşüyoruz.
Benimki derhal sertleşti. Dayıyorum her yerine. İyice bastırıyorum. Serkanım bana arkasını döndü. Artık hem götünün arasına dayıyorum, hem de tamamen tüysüz, ve sakalsız boynunu, yanaklarını, kulaklarını öpüyor, yalıyorum. Ellerimde göğüslerinde, sıkıp duruyorum…
Elimi kazağının içine soktum, okşayıp duruyorum. O da pantolonun üzerinden başladı benim aleti sıvazlamaya. Yüzünü döndü, doğrudan diz çöküp aleti fermuarı açmaya çalışıyor…


“Dur” dedim. “Hani kıyafetler, hani makyaj?”. “Önce böyle bir yalasaydım” dedi. “Olmaz, evvel giyin, hazırlan, gel” dedim.
Bu içeriye gitti. 10 dakika sonra, içeri inanılmaz bir dişi girdi… Üzerinde ipli, arkası taşlı, kara bir string, kara içi dolu bir sütyen, tam benim sevdiğim gibi, jartiyersiz jartiyer çorapları, topuklu kapalı ayakkabılar… Kıpkırmızı bir ruj, ve al tonlarında bir göz makyajı… Rimeller, kalemler hepsi tamam…
Ben de koymuşum bir travesti pornosu, kendimle oynayıp duruyordum. Hala taş gibiyim. Bu derhal saldırdı alete. Orta boy, orta kalınlıkta benim alet. Ama Serkanım öyle derin, öyle ıslak, öyle derin emiyor ki, dev gibi olduSırtı, götü, her tarafı pırıl pırıl… Nasıl anlatıyor karısına, etrafına anlamadım, ama tamamen tüysüz bir vücudu var… Ben başladım bunu yalamaya.
Bir taraftan bu ağzına alıyor, ama bir taraftan ben de onun sırtını, deliğini yalamak istiyorum. Zor bir pozisyon. Neyse, çıkarttım bunu koltuğa, domalttım. Başladım deliğini emmeye. Kaymak gibi temizlemiş, kremlenmiş… Gel beni yala şeklinde. Duramıyorum, o kadar güzel yalaması…Artık deliğini dilimle iyice yumuşatıp, içini tükürüklerimle doldurmaya başladım. Bu inliyor, titriyor, bulsa dilimle birlikte kafamı sokacak içine, o kadar istiyor. “Sok artık erkeğim, hadi dayanamıyorum, gir içime” demeye başladı.
O arada ben biraz yumuşamıştım, hala serttim de, buna tüm gücümle geçirmek istediğimden, gittim tekrar ağzına verdim. Bu ağzına alırken, başladım parmaklarımla deliğini okşamaya. Tam sokmuyordum, okşuyordum ki, birazdan geçirince hoşuna gitsin…


İstediğim gibi olunca, geçtim arkasına. Görüntü süper. Bembeyaz, pürüzsüz bir sırt, incecik bir bel, ak yuvarlak, dar kalçalar.
Deliğine nişanladım, ve bir defada kökledim. Öyle bir inledi ki, delirdim zevkten. Girip çıkıyorum, bu bağırıyor, “kocacım nasıl sokuyorsun, geçir, dibine kadar, parçala” filan. Deli gibi azdım. Ama denetim ediyorum kendimi… 10 dakika sonra, bu “boşal lütfen, sonra bir kere daha yaparız” demeye başladı. Ben de tutmadım kendimi, dışarı çıkartıp, tüm spermlerini makyajlı yüzüne attırdım.
Ayağa kalkıp, yanıma geldi. Sarıldık, yürek çarpıntılarımız geçene kadar, öyle ayakta kaldık.


Ama benimki sperm dolu makyajlı suratı görünce tekrar kalktı. Zaten derhal kalkar, ama bu kez fazla hızlı oldu. “Makyajını tazele” dedim. 2 dakika sonra derhal geldi bu. Gerçekten uzmanlaşmış, yüzü süper olmuştu 2 dakikada.
Başladık öpüşmeye. Bunun alet 10 santim filan ama kalkmaya başladı. Ben de ellemeye başladım, ağzıma almıyorum ama, ellerimle muavin oluyorum. Diğer elimle art deliğe basınç yapmaya başladım, “sok” deyince, geçtim arkasına, bollaşmış deliğe sokuverdim benimkini. Bir taraftan ona 31 çektiriyorum, bir taraftan arkasında gelip gidiyorum. Bu patladı elime. Ben de uzatmadım, derhal 2-3 dakika sonra boşaldım.
Yine sarıldık. Bana “kimse bana senin gibi şefkat vermedi” dedi. Ben de öptüm dudaklarından. “Sen bunu hak ediyorsun” dedim. Eğer böyle bir pasifseniz, ben İzmir’deyim, beklerim efendim…[email protected]