Minik Stajyer

Ben Erdinç. Turizm ile ilgili bir işte çalışıyorum. Bizim çalıştığımız iş edebiyat daha yoğun olurdu. Bu nedenle çalıştığımız işyerine hersene turizm iş lisesinden stajyer öğrenciler alınırdı.Yine stajyer öğrencilerin alınacağını duydum. Her yıl stajyer öğrencilerin geldiği vakit her çalışan bir tane stajyer talebe yanına alır staj bitesiye kadar o kişiyle çalışır.

Bu anlattığım vaka geçen yıl mayıs ayında başımdan geçti. Benim kulaklarım biraz daha delik olduğu için çalıştığım arkadaşlara bir teklifim oldu. Bu yıl Dört tane stajyer talebe gelecekmiş istikbal olan stajyerlerin isimlerinin kafa harflerini söyledim herkes bir tane harf söylesin stajyerler geldiği vakit herkes seçtiği stajyerle çalışsın dedim herkes kabul etti. istikbal olan stajyerlerden birisinin bayan stajyer talebe olduğunu kimseye söylemedim. Benim adım Erdinç dolayısıyla stajyerlerden bayan olanın adıda esen idi. ben arkadaşlara ismi E harfiyle başlayan stajyerle çalışmak istiyorum dedim. Herkes bir harf seçti.Şimdi stajyerlerin gelmesini bekliyorlardı. Nihayet Pazartesi günü stajyerler geldi İsmi E ile başlayan Eseni ben aldım arkadaşlar adi bozuldu ama kimse bir şey söyleyemedi.

Herkes aldığı stajyeri yetiştirmeye başladı.Bende bir abi gibi stajyeri yetiştirmeye başladım yapacağı işleri öğretiyorum bir taraftanda çalıştığımız yeri tanıtıyorum. Neyse bir gün bize ait olan yeri temizleyip yerleştireceğimizi söyledim o da tamam dedi.Belki bilmeyenler vardır bayan stajyerler giydikleri etekler genelde diz üstü eteklerdir. Yalnız esen zayıf olmasına karşın bacakları uzun ve oldukça güzeldi benimde adi dikkatimi çekmeye başlamıştı. Yerleştireceğimiz yerde raflar üstündeki kutuları yere indirip onları temizleyip yine yerine yerleştirmemiz gerekiyordu. Ben en alt raflardaki kutulardan başlayıp onları çıkarıyorum esende kutuları açıp onları temizleyecekti. İsteristemez eğilip çalışmak zorunda idi. Bir taraftan çalışıyor bir taraftan konuşuyorduk.

Esen, babası ile annesinin ayrıldığını dolayısıyla annesiyle yalnız yaşadığını anlattı. Şöyle çalışmaya başlamıştı. Kutuları ona doğru uzatırken gözüm bacaklarına takıldı fazla güzel bacakları var ayrıca incecik şeffaf kilodu olduğunu gördüm hafif kılları belli oluyordu. Benim ona baktığımı farketti ve biraz utandı. Bana onun kiloduna bakıyorsam aceleden annesinin külodunu giydiğini akşam kendi kilodunun kirlenmiş olduğunu söyledi. Bende “önemli değil nasıl rahat ediyorsan öyle çalış.Bizler olgun insanlarız bu neki biz nelerini gördük!” dedim. Benim böyle konuşmam onu rahatlatmıştı. Birara fazla yorulduğunu biraz dinlenmek istediğini söyledi. Bende tamam dinlenelim dedim. Çünkü bende yorulmuştum.Çalıştığımız yer ufacık bir oda ve bir tane koltuk vardı. Ben yere oturdum o da karşımdaki koltuğa oturdu.Etekleri kısa olduğu için ister istemez kilodu belli oluyordu. “Abi kilodu fazla beğendin galiba gözlerin hep orda!” dedi.

Bende “evet külodun fazla güzel annen hep böyle şeyler mi giyer?” dedim. O da “annem fazla güzel bir kadın kendine ve giyeceklerine ehemmiyet verir!” dedi. Bende “annen ile tanışmak isterim!” dedim. O da “olabilir. Tatil günü bize gel hem annemle tanışırsın hem çay içeriz!” dedi. Olur dedim.Tekrar çalışmaya başladık. Yukardaki raflara dizi gelmişti ama merdiven olmadığı için uzanarak almaya çalışıyordum kutuları. Esen “abi beni yukarıya doğru kaldırırsan kutuları ben alayım!” dedi. “Olur ama nasıl olacak? Sende etek var yanlış anlaşılır!” diye yanıt verdim. Esen “Aman, ne olacak sanki hani fazla şeyler görmüştün benim külodumu zaten gördün yeterince daha ne olacak!” diye söylendi. Ben “peki gel ozaman seni yukarıya kaldırayım!” dedim.

Esen’i belinden tutup yukarıya kaldırdım ama yetişemedi. Biraz daha aşağıya inerek bacaklarından kaldırdım. O da kutuları almaya çalışıyordu. Yavaş yavaş aşağıya kayıyor eteği sıyrılıyordu. Benim yarağımda adi kalkmış nerdeyse pantolonu patlatacak gibi oluyordu. Kutuları aldı indirdi bu sırada iyice birbirimize yaklaştık. Benim yarağımın kalktığını farketti. “Ne o seni fazla mu etkiledim?” diye sordu. Ben de “Evet nede olsa karşında bir erkek var sen de bir bayansın!” dedim.” Peki ne yapacaksın şimdi nasıl indireceksin?” diye sordu.

Ben de tuvalete gidip otuzbir çekeceğimi söyledim. Esen de bu güne kadar bir erkeğin otuzbir çektiğini hiç görmemiş. “Burada çeker misin? Görmek istiyorum!” dedi. Peki dedim. “Ama bir şartla sen de bana muavin olacaksın!” dedim. ”Tamam ama nasıl yapılacak bilmiyorum!” dedi. Esen’i yanıma çağırdım. Önce kilodunu çıkarmasını istedim. Hemen çıkardı. Ben de yarağımı dışarıya çıkardım. Gözleri faltaşı gibi açıldı bakakaldı sikime. Ben koltuğa oturdum onu da kucağıma oturttum ben onun amı ile oynayacaktım oda benim sikimi eline alıp oynayacaktı. Yanımızda sabun vardı evvel sabunu alıp bir güzel köpürttü. Sonra başladı benim sikimle oynamaya. Ben onun amını okşuyorum bir taraftan da memelerini sıkıyorum. Esen inlemeye başladı. Beğeni aldığı belliydi. Beğeni aldıkça benim sikimi koparacak gibi ileri art yapıyordu. Ben geliyorken onun da geldiğini ve titremeye başladığını gördüm. İkimiz de aynı anda boşaldık. Bu onun fazla hoşuna gitmişti. “Hayatımda hiç böyle beğeni almamıştım!” dedi ve beni okkalı bir şekilde öperek teşekkür etti. Esen, beni haftasonu yani tatil günü annesiyle tanıştırmak istediğini ve benim gelmemi rica etti. Tatil günü güzel bir banyo yapıp onlara gittim Esen evde yoktu ama annesi kapıyı açıp beni içeriye çağrı etti. Kendimi tanıtmaya gerek kalmadan annesi “Esen senden fazla bahsetti seni görmeden tanıdım!” dedi.

Doğrusunu söylemek gerekirse annesi Esen’den daha güzeldi ve Esen in anlattığı gibi fazla bakımlı ve fazla seksi bir kadındı. Üstünde minicik bir etek ve dar bir ak bluz vardı meme uçları hafiften görünüyordu. Anladımki annesi hakikaten şeffaf şeyleri giymekten hoşlanıyordu. Ben koltuğa oturdum annesi de karşıma oturdu. Bu arada otururken hafif bir frikik verdi ve külot giymediğini farkettim. Benim yarak ani kalkmaya başladı. O da bunu farketti gülmeye başladı. Ben fazla utandım. Yüzüm kızardı elimle sikimi bastırmaya çalışırken bana “Neden bastırıyorsun? Bırak ta hür olsun!” dedi ve önüme gelerek benimkini dışarıya çıkardı. Başladı yalamaya. Öyle güzel yalıyordu ki adeta kendimden geçtim. Bende onun saçlarını okşuyordum ve bir taraftan bluzunu sıyırmaya çalışıyordum. Ani beni bıraktı ve öyle karşımda çırılçıplak bir afet vardı. Ben de başladım soyunmaya. İkimiz de anadan doğma olarak döşek odasına geçtik. O sırada Esen gelmiş bizi seyrediyordu.

Birden farkına vardık. Annesi başladı Esen’e anlatmaya. “Bak kızım bende bir kadınım benim de bazı şeylere ihtiyacım var onun için beni anlamaya çalış!” diye yalvarıyordu. Esen anlayış göstereceğini ama o da katılmak istediğini söyledi. Annesi mecburen kabul etti çünkü diğer çaresi yoktu! Hemen Esen de soyundu ve benimkini ağzına alıp emmeye başladı. Anne “tamam şimdi hazır, hadi devam et!” diyordu. Annesi kaldığı yerden devam etmeye başladı ve üstümde ata biner gibi zıplıyordu. Müthiş bir beğeni aldığını inlemelerinden anlıyordum. Derken ikimizde aka bir patlamayla boşaldık. Annesi yorulup yanıma uzandı. Esen yine benimkini ağzına alıp emmeye onu yine diriltmeye çalışıyordu. Öyle bir emiyordu ki üç dört dakika sonra benimki yine dimdik oldu. Annesine dönüp “bende bir gün kadın olacağım hiç olmazsa böyle güzel bir yarrak beni kadın yapsın ruhsat verir misin?” dedi. Annesi de “haklısın kızım nasıl olsa bir gün bir yarrak yiyeceksin ve kadın olacaksın sebep olmasın!” dedi.

Annesinden ruhsat saha Esen başladı yavaş yavaş benim yarrağımın üzerine oturmaya. Ama canı acıyordu ki tam oturamadan yine kalkıyordu. Baktım bu iş böyle olmayacak, derken Esen’i belinden tutup ani bir hareketle kendime çektim. Acı bir feryatla Esen kadın olmuştu. Canı yanmıştı ama biraz sonra beğeni alacağından emin olduğum için hiç bırakmadım onu ve gidip gelmeye devam ettim. Esen de beğeni almaya başlamıştı. Biraz sonra Esen titreyerek boşalmıştı ama ben onu kucağımda zıplatmaya devam ettim. Biraz sonra ben de boşaldım. Çok güzel bir seks günümüz olmuştu. Herkes memnun bir şekilde gülüyordu. O günden sonra sık sık esen lere gidip üçlü bir şekilde sevişmeye devam ettik.