Komsu Kizi Asli

Komşu Kızı Aslı


Komşumuzun aslı adında bir kızı vardı benden 1 ıslak büyüktü. güzelliğini burda anlatmak olmaz sanırım. Süt gibi vücuda sahipti ve balık etinde dolgun bir kızdı. Bana dünyanın en tahrik edici kızı gelirdi her vakit ve ona olan susuzluğum yıllarca sürdü.
Her vakit kapının dışına koyduğu ayakkabılarını koklar ve yalardım fazla güzel olmasına rağmen ayakkabıları leş gibi kokardı ama bu ıtır ne kadar fazla olursa beni o kadar fazla tahrik ederdi.
Ayakkabısının içinin tuzunu deliler gibi emerdim ve oracıkta boşalırdım. Özellikle kundura ayakkabısı yaz günü fazla hoş olurdu onun yolunu gözler ayaklarını taze taze çıkarmışken koklamaya ve yalamaya çalışırdım.
Terden sırılsıklam ayakkabısının tuzu boğazımı yakasıya kadar emerdim. Terliği, botu, spor ayakkabısı hiç farketmezdi onun olsunda…
Ben aslında bir ter fetişistiyim. Bunu aslı için kurduğum fantezilerden anlıyorum. O`nun spor yaptıktan sonra ki vücudunu düş ediyorum. Hayalimde evvel yatırıyorum sonra soymaya başlıyorum ve çıkarttığım elbiselerini kokluyorum. Ayaklarını yalıyorum. Göbeğindeki, koltukaltlarındaki, amındaki, yüzündeki… Kısacası bütün vücudunu dilimle temizlemek burnumla koklamak istiyorum.
Aslı`nın çişini bile içerim. Hiç tiksinmeden. Sonra yatırıp günlerce amından ve götünden sokmak istiyorum onun ama O`na doyarmıyım bilmiyorum. O`nun kocası olmak için neler vermezdim.
Aslı şimdi 25 yaşında ve tıppı bitirdi ve daha bir seksi.