Komik Guya

Komik güya


Benim adım Osman bir gün izmirde şehiriçi otobüsüne arkadaşım Bahtiyarla bindik. Otobüs doluydu ayakta gidiyorduk. Birden bir baktım fazla güzel bir hatun bindi. Aha dedim bunu kapaklıyayım. Baktım Bahtiyar benden hızlı çıktı.



Bahtiyar çoktan hatunun arkasına yanaşmış değirmeye çalışıyo. Vay dedim amına kodumun ipnesi. Bizim hatuna kapak attı.



Bende çaktırmadan Bahtiyarın arkasına yanaştım. Bende hatuna değirmek istiyordum ama Bahtiyar kaplamış heryeri ruhsat vermiyo. Senmin onu yapan bende aklıma şeytanlık geldi bende Bahtiyara değireyim dedim. Başladım bizim arkadaşa değirmeye. Farketti ve ula sapık adam sen napıyorsun dedi. Önce sen kendi yaptığına bak olum dedim. Çekil ordan accık ben değirem dedim. Olmaz diyo şerefsiz. Senmin onu diyen…



Bahtiyar`a temelli köklemeye başladım. Neyse bu hafiften kaçmaya başladı. Birden bi baktım hatun cillop gibi götüyle önümde duruyo. İlk evvel çekindim biraz değireyim mi acep diye düşündüm. Sonra ula Bahtiyar`a değirdim bişey demedi buna değirsem bişeymi, olcak dedim ve başladım çaktırmadan değirmeye. Sonra kız farketti döndü arkasına bana baktı ve yüzünü büzüştürdü.



Ben dedim bizim iş yattı neyse değirmekten vazgeçtim öyle gidiyoz. Ule bi baktım benim yarragı biri elliyo.Karmaşılkıktan kimin ellediğide görülmüyo. Ben kız elliyo sandım sonra bi baktım bizim Bahtiyar ne la o benemi sikcen dedi? Kaldırmışsın yarragı dedi. Ula senmiydin o dedim he dedi. Biraz sonra benim yarragı biridaha ellemeye başladı ben dedim ki “ula Bahtiyar yapma.!”



Siktir la dedi ben yapmıyom. Ula dedim kim bu bizim yarragı avuçluyo. Birde baktım ki yanıma bir adam gelmiş o elliyo. Dayı dedim napıyon? şi şiiiii dedi. Çaktırma dedi. Sonra bir an dayın ürktü. Ula dayı dedim noldu elime yarrak geldi dedi. Ula dedi ben şu önündeki hatunu ellemeye çalışıyodum dedi. Elime yarrak geldi dedi.



Ben orda koptum zaten. Sonra dedim ne olursa olsun ben bu hatuna tam bir dayıcam. Başladım tekrar sürttürmeye hatun bu sefer baktı ve güldü. Ula benim yarragı biri tekrar ellemeye başladı bu sefer baktım elini bi tuttum hatunun eli. Aha dedim denk getirdik. sonra baktı yüzüme gülümsede onun indiği yerde ben ve arkadaşım Bahtiyar`da indi



Daha sonra hatunu takip etmeye başladık. Ule bi baktım hatun bir cafeye girdi tabi biz abazalarda arkasından. hatun bir adamın masasına oturdu ula bi baktık adam hatunu yemeye başladı. Ula dedim noluyoz. Dedim Bahtiyar sen al şunu eline bizde şurada yiyişelim.



Bahtiyar küfretti. sonra adam kalktı masadan gitti. tabi biz derhal daldık. Merhaba falan. Bahtiyar dedi sizinle tanışmak istiyorum hatunda dedi ki ben senin gibi ibnelerle tanışmam dedi. Sonra masadan kalkmış olan herif geldi geriye noldu dedi rahatsızmı ediyorlar.



hatun derhal evet dedi adam oradaki 3 arkadaşınıda aldı ve dışarıda bize güzel bir dayak çekti yani biz sap gibi kaldık dayagıda yedik hikayem buraya kadar.!