Karşı Komşu Şerife

Ben 18 yaşında oldukça yakışıklı bir erkeğim. Size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Karşı dairemizde oturan şerife adında bir bayan vardı. Bir gün ben evde tekken bize gelip evini temizlediğini ve benim ona yardım edip etmiyeceğimi sordu.

Bende evet dedim ve evlerine gittim. Altında ak incecik bir şort vardı. Altındaki al külotu tamamen belliydi, bana koltukları çekmemi söyledi ve bende çektim. Yanıma gelip bana yardım etmek isterken elim amına deydi ve hafif ıhhh çekti. Daha sonra banyoya gireceğini söyledi ve benimde halıları balkondan almamı istedi. Ben balkondan halıları alırken o banyoya girdi. Ben halıları içeri aldıktan sonra kanepeye oturdum, banyodan hafif inlemeler geliyordu. Derhal kapı deliğinden izlemeye başladım.

Şerife teyze amıyla oynuyordu. ben derhal orada otuz bir çekmeye başlamıştım ki, Şerife teyze kapaıyı açtı ve bana bakarak gülümsedi. Bana birlikte banyo yapalım mı dedi, ben derhal soyundum banyoya girdim.Sikimi yalamaya başladı ben onu kaldırıp önümde domalttım götüne ani girince oooooooooooooh ooooh evet ııııııhhhhh gir içime sik beni diye bağırıyordu. Bir süre götten siktikten sonra amına girdim ve ani girdim .İçine boşaldım şu anda gebe ve kızımız olacak …….