Karımı Uyutup Borcuma Karşılık Arkadaşıma Siktirdim

Slm arkadaşlar. Benim yaşım 31, karım Gül ise 27 yaşında. Kendime ait işyerim var, ama son zamanlarda işlerim aksi gidiyordu. Bir arkadaştan yüklü bir miktar borç para aldım, yetmedi ve biraz daha aldım. Ama laf verdiğim günde ödeyemedim. Arkadaştan her fırsatta özür diliyordum, mutlaka ödeyeceğimi söylüyordum. Arkadaşımsa, “Boşver kafana takma, ödersin!” diyordu. Önceleri beni sevdiği için alacağını istemiyor sanıyordum, meğerse niyeti farklıymış, karımda gözü varmış. Karıma devamlı mesaj gönderip arıyormuş, karımdan kendisiyle beraber olmasını istiyormuş. Karım da namusuna fazla düşkün bir kadın, arkadaşmdan kurtulamayınca bana anlattı durumu. Neye uğradığımı şaşırdım, kan tepeme sıçradı, duyduklarıma inanamadım. Biraz sonra sinirim geçip te sakinleşince, düşündüm ki bu durumdan yararlanabilirdim. Karıma, “Sen merak etme, ben bir yolunu bulur hallederim!” dedim.

Arkadaşımla daha sık biraraya gelmeye başladım. Bilerek her fırsatta mahçupluğumu dile getiriyordum ve hep karımdan bahsediyordum, sex yaşantımızdan falan. Bu da arkadaşımı iyice tahrik ediyordu, bana hep, “Çok şanslısın, Gül harika bir kadın, yerinde olmayı fazla isterdim!” deyip duruyordu. Birgün bana, “Eğer istersen bana olan borcunu silebilir, hatta bankaya olan diğer borçlarını da ben ödeyebilirim!” dedi. Ben de, “Olur mu öyle şey?” dedim. Arkadaşım da, “Olur olur, ama bir şartım var, kızmak küsmek yok, sadece Evet yada Hayır diyeceksin, tamam mı?” dedi. Tamam anlamında başımı salladım. “Şartım Gül!” dedi. Anlamamazlıktan gelip, “Ne omuş Gül’e?” dedim. O da, “Gül ile yatmak istiyorum!” deyince, numaradan boğazına yapışıp, “Sen ne dediğinin farkındamısın?” dedim. O da, “Evet, Gül’ü fazla arzuluyorum, senin borçlar da çok, yarın birgün kapına haciz gelecek, sana yarına kadar müsade, düşün!” deyip gitti.

Tam istediğim oluyordu. diğer gün aradım, “Düşündüm, tamam teklifini kabul ediyorum!” dedim. Yarım saat sonra epeyce para parayla yanıma geldi, “Hadi gidip evvel bankaya olan borçlarını kapatalım!” dedi. Gittik tüm borçlarımı ödedi. Sonra bir kahveye oturup, diğer işin nasıl olacağını konuştuk. Ona Gül’ün böyle birşeyi asla kabul etmeyeceğini söyledim. O da, “Biliyorum!” dedi ve cebinden bir kutu hap çıkarıp verdi, “Uyku hapı, bu akşam Gülün içeceğine at ve evvel sen bir dene, farkına varmazsa yarın akşam da ben gelir sikerim!” dedi ve gitti. Heyecanla akşam olmasını bekledim. Eve gittim, korkudan ve heyecandan betim benzim atmıstı. Karım ne olduğunu sordu, biraz rahatsız olduğumu söyledim. Karım yemekten sonra çay yapmıştı. Hapı Çayına koymalıydım, ama nasıl yapacaktım? Aklıma bir düşünce geldi, karımın boynunu öpüp, “Aşkım ter kokuyorsun!” dedim. Gül fazla titiz olduğu için, “Hemen iki dakika duş alayım!” diyerek banyoya gidip duşa girdi…

Uyku hapından 3 tanesini Çaydanlığa karıştırıp, kendime Bira aldım ve bekledim. Karım duştan çıkıp kendine bir bardak Çay doldurup içti. İkinci Çayını da içince esnemeye başladı. Az sonra, “Üstüme ağırlık çöktü, fazla uykum var, ben yatacağım.” dedi, beni öpüp döşek odasına gitti. Biraz bekledikten sonra gittim, pijamalarını giymiş yatmış, mışıl mışıl uyuyordu. Biraz dürttüm, “Gül! Hayatım, karıcığım?” diye seslendim, çimdikleyip, bir iki tokat attım, ama top atsan uyanacak gibi değildi. Sıra şimdi ikinci aşamayı uygulamaya ve denemeye gelmişti. Karımı daha evvel hiç uyurken sikmemiştim, nasıl bir his olduğunu ve karımın gerçekten uyanıp uyanmayacağını merak ediyordum. Karımı çırıl çıplak soydum, hertarafını öpüp yaladım, amını götünü parmakladım, karımda en küçük bir uyanma belirtisi yoktu. Acaip heyecanlanmıştım ve sikim de kazık gibi olmuştu. Derhal soyunup karımı yarım saat evire çevire siktim. Karımı sikerken daha evvel hiç böyle beğeni almamıştım, bu fazla farklı bir duyguydu. Ama karımın amına boşalmayıp, göbeğine attırdım. Sonra peçeteyle temizleyip pijamalarını yine giydirdim.

Sabah ben işe giderken karım daha uyuyordu, birkaç kez dürttüm yine uyanmadı. Öğlen aradığımda daha yeni kalkmıştı, heyecandan ölebilirdim, ama anladığım kadarıyla dün gece yaptığım hiç birşeyin farkında değildi. Akşam eve gittim. Yemekten sonra yine (herzamanki gibi) Çay yaptı getirdi. Ben bir bardak içtikten sonra, “Karıcığım fazla yorgunum, bana bir Bira getirirmisin?” dedim. Karım mutfağa Bira getirmeye gidince Çayına yine uyku hapı attım. Bir süre sonra yine esnemeye başladı ve “Bana ne oluyor, iki gündür acaip uykum geliyor…” diyerek gitti uyudu. Derhal arkadaşımı aradım, geldi. İkimizde de heyecan ve korku bir aradaydı. Derhal karımın yanına gittik. Yorganı açtık ve karımı beraber çırıl çıplak soyduk. İkimizin de sikleri kazık gibi olmuş, pantolonlarımızı zorluyordu…

Arkadaşım derhal kendisi de soyundu, sadece külotuyla kaldı. Sonra yanımda karımın göğüslerini ve amını öpüp okşamaya başladı. Sonra bana dışarı çıkmamı söyledi. Ben ise yanlarında olmak istiyordum, “Çıkmasam, seyretsem?” dedim. Arkadaşım bana, “Çık dışarı amına koduğumun Pezevengi!” diye bağırarak beni odadan çıkarttı, kapıyı kapadı. Ama ben kapının anahtar deliğinden seyretmeye başladım. Arkadaşım içerde uyuyan karımı sikerken, ben kapının deliğinden izleyerek, kıskançlık, heyecan ve tanım edilmez bir zevkle karışık, 31 çekiyordum. Arkadaşım yaklaşık bir saat kadar karımı siktikten sonra odadan çıktı. Bitkin bir haldeydi ve öyle mesut görünüyordu, bana, “Çok şanslısın böyle bir karın olduğu için!” dedi. Ben de kendisine teşekkür edip kapıya kadar uğurladım. Arkadaşım vedaşalırken pis pis sırıttı ve “Bu Borcunun ilk taksidiydi, 2 gün sonra yine tahsilata gelecem, ozaman sen de yanımızda kalabilirisn!” dedi ve gitti.

Hemen karımın yanına gittim. Pijamalarını giydirecektim, bir baktım ki karımın amından döller akıyordu. Şerefsiz, karımın amına boşalmıştı! Karımın amındaki dölleri temizleyip, bir defa de ben siktim karımı ve pijamasını giydirdim. Arkadaşım 2 gün sonra yine geldiğinde, ozaman yanılarında ben de olacağım düşüncesinin heyecanıyla uykuya daldım!