Kaliteli ve Zevkli Bir İlişki..!

31 Yaşında Üniversite mezunu biseksüelim. Antalyada yaşadığım güzel bir anımı size anlatmak istiyorum. Tek başıma tatil yaptığım otelde akşam animasyonunda bir çift ile tanıştım.

İkiside 35 yaşındaydı, zevkli giyimleri, sürdükleri kokular ile beni etkilemişti. Discoda içtiğim 4 tekiladan sonra asansöre doğru yürüdük. Yanımda yürüyen istek ve Kenan ile asönsöre beraber bindik. arzunun kokusu beni baştan çıkartıyordu.Asansörden inerken Kenan odalarına gelip bir adet daha İçki içmeyi önerdi. Odalarına girdik. Bir bardak Chivas Regal dan bol buz ile doldurdu.

Daha evvel bir erkekle aktif ve tepkisiz bir kez ilişkim olmuştu. Bugün ise hem kadın hemde erkekle aynı anda yatmak bana enteresan geliyordu. İçki insanların dilini çözdü. Sex ile ilgili hikayeler sonrasında istek bana bakarak üçlü sevişmek istediğini söyledi.Kenan`la beni kolumuzdan tutup yatağa götürdü. Terli vücutla sevişemezdim, gidip duşalmak istedim. istek ben seni yıkarım dedi. Banyoda çırılçıplak soyduktan sonra beni özenle yıkadı. Çıkmaya yakın sikimi ağzına bir kez aldı ve kısa bir süre emdi.Güzel bir başlangıç oldu.

Yatakta çırılçıplak yatan Kenana aldırmadan istek ile sevişmeye başladık. Kenanın yarağı büyümeden ağzıma almak istedim. arzuya dönerek bizi seyret biraz dedim. Kenan ile yatakta birbirimizi tanımaya çalışıyorduk. Aktif, tepkisiz her ikisinede vardım. Önce davranıp onun sikini ağzıma alıp yavaşça büyüttüm. istek bizi zevkle seyrediyordu. Kenan inlemeye başladı.

Orta uzunlukta olan yarağının damarlı ve katı dokusu fazla hoşuma gitmişti. Vücuduna sürdüğü parfüm fazla pahalı ve güzel bir parfümdü. Kenan ağzıma boşalmaya başladı. Sıcak spermlerini yutum ve fazla beğeni aldım. istek daha katı olan sikimi ağzına aldı. Karşıdaki aynadan kendimizi seyrediyordum. istek sikimi uzun uzun yaladı. Uzun süre boşalmadan sabrettim. arzuya uzanmasını söyledim. Bende dilimle masaj yaparak amına doğru ilerledim. güzel göğüslerinde fazla vakit harcadım.

Kenan bizi seyrederken sikini okşuyordu. arzunun inanılmaz dar amı vardı. Kayanlaşmasına karşın fazla zor girdim içine. arzunun üzerinde gidip gelirken Kenan arkamdan bana yaklaştı. Hissettim arkamda onu ve ses çıkarmadım. Yarağının kafası evvel azıcık girdi. arzunun amından çıkmadan öylece bekledim. Kenan biraz daha bastırdı. göt deliğimde alaz hissettim. Biraz daha ve sonuna kadar soktu. Ortada kalmıştım. arzunun sıkı amı ile Kenanın damarlı katı yarağı arasında.

Önce Kenan boşalmaya başladı içime sıcacık spermlerin aktığını hissettim. Ağzım aleni ve bağırmak istiyordum. oteli ayağa kaldırmaktan korktum. Kenanın yarağını göt deliğimde öyle sıktımki çıkarken plop diye bir ses çıktı. arzunun üzerinde boşalmaya başladım, göt deliğimde hatırladım beğeni ile dar amın verdiği beğeni birbirine karışarak uzun uzun boşaldım. Gönderen: HERSEYEOK