Hayallerimin Erkeği…

Herkese slm. Ben İstanbul`da yaşayan henüz daha tamamen açıklığa kavuşamamış genç bi gayim. Yaşım 18, esmer, hafif atletik ama bi o kadar da sempatik ve sevimli biriyimdir. İnsanları konuşmamla beş-on dakika içinde etkileyebilme özelliğim vardır.

Ben çoğu vakit internette bazı sitelere girerim, canım sıkıldıkça veya azdıkça falan, anlayın işte… İşte bu sitelerde gördüğüm ve benim hakkaten beğendiğim bikaç erkek vardır, ancak rüyalarımda sahip olabileceğim dediğim cinsten arkadaşlar bunlar. Hatta bunlardan bir iki tanesine karşı hususi bi ilgim vardır. Daha fazla kaslı, erkeksi duruşlu ve hakkaten yakışıklıları severim.

Neyse ben ve ailem yaklaşık 10 ay önce, geçen sene sömestr tatilinde bi otele gitmiştik. Gittiğimiz bu otelde her zamanki gibi sabah kahvaltısını ettikten sonra lobide oturuyodum. Her sabah gazete okurdum lobide. Gazete okurken de arada bir de etrafı süzerdim, acep güzel bir-iki dost bulabilir miyim diye falan. aslında bulsam da hiç bişey ayrım etmezdi. Ailem yanımda olduğu için hiç bişey yapamayacak durumdaydım.

Neyse tekrar böyle sıkıldığım bir sabah, yanılmıyosam şayet tatilimin daha ikinci günüydü ve ben sıkılıyodum (anlayın durumum ne kadar vahim) tekrar gazete falan okuyodum. Bu arada otelde de hakkaten yakışıklı erkeler vardı ama beni bi erkekte asıl cezbeden şey kastır ve o erkeklerde de fazla bi kas yoktu.

Tam elimdeki gazeteyi kapatıp havuza gitmek için hazırlanmaya odama çıkarken bi anda sanki çölde insan ılgım görür ya öle bişeydi, karşımda bu bayıldığım internet yakışıklılarından birini gördüm. Sanki bi anlık bi yanılgıydı ama fazla gerçekçiydi. Gördüğüm anda asansörlerin olduğu duvarın oraya geçince görüntü kaybolmuştu yani gözden kaybolmuştu.

Bi anlık bi şoktan sonra kendi kendime “Saçmalama!” diyip odaya çıktım.

Az sonra havuza indiğimde gördüğüm şeyin hakkaten var olduğunu görünce ikinci ve ilkine göre fazla daha etkili bi şok daha yaşadım. O anda kafamda onu elde etmek için planlar kurmaya başladım. Onunla bi şeilde sevişmeliydim ama nasıl olcaktı bu?

Bi ara yanına bi havuz görevlisi geldi ve sanırım havuz hakkında bi uyarıda bulundu, ama tam da tahmin ettiğim gibi o görevlinin ne dediğini

Türkçe bilmediği için anlamamıştı. Bu arada kafamda bi şimşek çaktı ve derhal o tarafa doğru yürümeye başladım. Görevlinin ona bişeyler anlatmaya çalıştığı anda sanki ordan öylesine geçen biriymiş gibi davrandım, yanlarından geçerken sanki aslında bilmiyomuş gibi yavaşladım ve görevliyle ona garipçe bi baktım. O anda tam da istediğim gibi görevli arkasını döndü ve bana İngilizce bilip bilmediğimi,

eğer biliyosam ona havuzun kenarından kalkıp şezlonglara geçmesi gerektiğini söylememi istedi. Bunun üstüne ben derhal görevlinin dediklerini ayne ona ilettim ve o da gayet uygar bi biçimde havuzun kenarından kalktı ve şezlonga doğru gitti. He bu arada dost tam bir nezaket örneğidir ya bana görevlinin dediğini ona ilettiğim için teşekkür etti, ki bu beni onun için ölüp bitmeye bi adım daha yaklaştıran bir etkendir. Daha sonra görevli yanımdan ayrıldı ve ben derhal normal sohbet etmek isteyen biriymişim gibi onun yanındaki abes şezlonga oturdum.

Hemen ingilizceden konuşmaya başladım evvel adını, yaşını, nereli olduğunu falan öğrendim (sanki bilmiyomuşum gibi). Daha sonra yavaş yavaş muhabbete koyuldum. İşte bildik konular, Türkiye’den, otelden, onun ülkesinden falan derken bi yarım saate yakın konuştuk. Konuşmasından anladığım kadarıyla hiç de öyle gay gibi davranmıyordu ama gayet sevecen ve sempatikti.

Bu yarım saatlik sohbetten sonra ben saunaya girmek istediğimi isterse, beraber girebileceğimizi böylece de sohbetimize devam edebileceğimizi söyledim. Bunun ardından derhal atladı bu teklife, zaten orda onunla benden öbür konuşan olmadığı için gelmezse canının sıkılacağını da biliyordu. Saunaya girdiğimizde konuşmaya devam ederken etrafımızdaki görmemiş

Türk vatandaşlarının bakışlarından ve de onun o güzel vücuduna bakıp kritik yapan kaşarlardan rahatsız oldum ve daha beş Dakka geçmeden dışarı çıktım. Çıkarken sanki onunla sevgiliymiş gibi arkama bile dönüp bakmadan çıktığım için bana arkadan seslendiği halde onu duymamazlıktan gelmiştim. Ve tahmin ettiğim gibi derhal dışarı çıktı ve ben duştayken yanıma gelip içerde yanlış bişey mi dedim diye endişeli bi şekilde sordu.

Ben de onun bu hafiften üzülmüş haline hiç dayanamayıp istemeden elimi yanağına götürdüm ve “Hayır, senin suçun diil, sadece içerde herkes bize bakıyodu, ondan rahatsız oldum.” dedim. Bu arada elimi onun yanağına koyduğumun yeni farkına varmıştım ve derhal çektim yanlış anlamaması için. O da bu hareketimden heralde onun istemediğini falan düşündüğümü anladı ki, bana küçük bi gülümsemeyle “rahatsız olma, mühim diil.” Gibisinden bişeyler söyledi.

Daha sonra saunanın duşlarının bulunduğu yerden çıktık ve havuz başına gittik. Ben canımın sıkıldığını ve biraz hamama gideceğimi söyledim ve onu da çağrı ettim. O da bana Türk hamamını fazla merak ettiğini söyledi ve benimle seve seve geleceğini belirtti. Bunun üstüne havuzdan ayrıldık.

Daha 5 dakika bile olmamıştı ki hamamlarım oraya varmıştık. Hamama girdiğimizde etrafımızda bir sürü kapı vardı. Buradan buğu banyosuna, Türk hamamına veya fizik tedavi merkezlerine falan gidiliyodu. Ben ilk evvel buğu banyosuna girdim. Tabi o da benim arkamdan. İçerde kimse yoktu. Karşıdaki oturma yerlerine geçip yan yana oturduk ve sohbet etmeye başladık.

Yanımda terlemeye başlayınca o güzel vücudu öyle bir hal almıştı ki artık onunla sevişmek için her şeyimi verebilirdim. O anda konuyu onun kaslarına getirdim ve “Baya bi çalışmışsın bunlar için.” dedim. O da “Evet, haklısın, ama pek de zor bişey diildi.” dedi. karın kasları öyle güzeldi ki kendimi alamayıp bir an için dokundum. Kasları baklava baklava üst üste dizilmiş ve gerçekten de fazla sertti.

Sonra elimi çektim ve pardon dedim. O da “Önemli diil.” diyip hafiten yanıma yaklaştı ve çektiğim elimi alıp tekrardan karnının üstüne koydu. Artık nelerin yaşanacağını biliyordum ve mutluluktan uçmak üzereydim. Ve en fazla sevindiğim şey de onun da beni istemesiydi. Sonra ben elimi karnının üstünde biraz daha gezdirip tekrar ona baktım. O da bu arada aramızdaki mesafeyi iyice kapatmıştı ve resmen burun buruna oturuyoduk.

Bi anda bana döndü ve elimi tutarak, “Biliyo musun, gerçekten fazla tatlısın.” dedi. Bunun üstüne ben de “Aslında sen de hiç kötü sayılmazsın…” diyerek yanıt verdim. Ve o anda film koptu.

Bi anda birbirimizin dudaklarına öyle bi yapıştık ki sanki koparacaktık. İki üç dakika böyle ateşli bi şekilde öpüştükten sonra durdu ve “Özür dilerim aşkım.” Diyerek kalktı ve kapıya gitti ve kilitledi. Sonra geldiğinde kulağıma eğildi ve “Ben sana susamıştım, anlaşılan sen de bana susamışsın…” dedi.

Bunun üstüne daha bi zevkle ve ateşle öpüşmeye başladık. Biraz sonra önümde eğildi ve önümdeki şortu yavşça indirdi. Tabi bu arada benim de onun da siki çoktan ayaklanmış ve bizden evvel davranmak için yola koyulmuşlardı. O anda sikimi öyle bir ağzına aldı ki o zevki daha bi daha hiç kimse bana yaşatamaz. O kadar zevkle ve profesyonelce yalıyordu ki içimden o anda derhal boşalmak geldi ama kendimi tuttum. (Bu arada ben istemediğim vakit kendimi fazla Fazla kasarak boşalmayı engelleyebiliyorum, böylece ilişkiden normalden kat kat daha fazla bi beğeni alıyorum.)

O hatıra bozmaya hiç niyetim yoktu. Yaklaşık on dakika benim sikimi yaladı. Sonra kendini art çekti ve karşıma oturarak kendini bana bıraktı. Daha sonra aynı beğeni ve şevkle ben ona aynı muameleyi gösterdim ve onu sikilmek için dayanamayacak duruma getirdim. Ama niyetim evvel kendimi siktirmek sonra da onu becermekti ve amacımdan hiç şaşmıycaktım.

Bi an için durulduk ve dinlendik ama o an o kadar uzun gelmişti ki ikimize de dayanamayıp tekrar öpüşmeye başladık.

Sonra ben ayağa kalktım ve o da derhal kalktı. Kulağına fısıldayarak, “İlk sen, sonra ben. Ama unutma bu benim ilk seferim.” dedim ve arkamı döndüm. Beni arkamdan sıkıca sardı ve boynumu öpmeye başladı. Bu arada deliğimi gevşetmeye çalışıyordu ama ne yarar saki mühürlenmişti, sımsıkı kapalı duruyordu.

O anda karşımızda duran tek duşu gördüm ve o tarafa gittik. Duşu açtı ve kendi sikiyle benim götümün arasına tutmaya başladı. Sonra yavaş yavaş ama kararlı bi şekilde içime girmeye başladı. İlk evvel o kadar fazla acıdı ki anlatamam. Bu yüzden ben hafif hafif inliyodum ama o elini azıma götürüp, merak etmememi, benim canımı hiç yakmayacağını söyledi. Bu benim içimi o anda ne kadar rahatlatmıştı bilinmez ama tekrar de kendimi güvende hissetmemi sağlamıştı.

Daha sonra evvel yavaştan sonra daha serice gidip gelmeye başladı. Kasılmaları o kadar seksiydi ki nereyse dayanamayıp ben boşalacaktım ama kendimi bi kez daha sıktım. Ne zamanki o da kendini fazla sıkmaya başladı içimden çıktı ve soluk nefese, “Hadi, şimdi dizi sende…” dedi ve arkasını döndü ama ben bu şekilde yapmak istemiyordum. Elini tuttum ve oturma yerlerine geçip ayaklarımı iki yana açabildiğim kadar açtım ve ona “Hadi” dedim. O da bunu fazla beğenmiş olacak ki gülerek evvel taş gibi olmuş onu bekleyen sikimi bir kere daha yaladı ve yüzü bana dönük biçimde kucağıma yavaşça oturdu.

Onun daha önceden deneyimli olduğu her halinden belliydi, ki zaten sikim orta büyüklükte olmasına karşın fazla rahat içine alabilmişti. Sonra hızlıdan üstümde devinim etmeye başladı ve bu arada beni öpmeyi de ihmal etmiyordu. Arada bir de öpmeyi bırakıp bana tahrik edici şeyler söylüyor, onu daha fazla istememi sağlıyordu.

Yaklaşık bi 10 dakka sonra artık dayanamayıp iyice kasılmaya başladım. O anda bende prezervatif falan olmadığından üstümden kalkmaya çalıştı ama ruhsat vermedim ve içine resmen volkan gibi boşaldım. Öyle bi boşaldım ki döller kıçından önümüzdeki tüm yerlere kadar taştı. Sonra daha 10 saniye bile geçmeden o da boşalmaya başladı. Benimki kadar kuvvetli olmasa da o da baya sağlam boşalmış benim tüm göğsümü döl içinde bırakmıştı. Bu arada sikim hala içindeydi ama gidip gelmeler fazla yavaşlamıştı.

Yorgunluktan artık hiç halimiz kalmadığı için kafasını göğsüme yasladı ve bi süre o şekilde birbirimize sımsıkı sarılarak bekledik. Daha sonra beraber duşa girip güzelce bi keyif duşu aldıktan sonra yukarı odalarımıza geçtik. O gün fazla şanslıydım, çünkü kimse bizim olduğumuz yere gelmeyip bizi rahatsız edememişti ve böylece hayatımdaki en güzel sexi yaşamıştım. Tatilim bitene kadar neredeyse onun yanından hiç ayrılmadım, resmen ona aşık olmuştum.

Çok şaşırmama karşın o da bana aşık olduğunu söylüyodu ama o kadar meşhur bir porno yıldızının bana aşık olabileceğini düşünmek gerçekten fazla zordu. Ama gerçekten aşık olduğunu ayrılacağımız gün anladım, çünkü resmen karşımda çocuk gibi ağlamıştı. Ona Amerika’ya “okumak” bahanesiyle de olsa gideceğime laf verdim. Ama şimdi o kadar da bağlı dilim buna. Hangi porno yıldızı aylarca sevdiği birini bekler ki…

Bu arada fazla uzun oldu, biliyorum ama kusura bakmayın. İnsan ilkiyle ilgili her vakit duygularını yüceltebilir. Bu yazdıklarımı gerçekçi bulmayanlar bunu bir fantezi gibi görebilirler ama bunlar kelimesi kelimesine yaşanmıştır. şayet beğenilirse bu hikayem daha tatilde onunla yaşadığım öbür maceralarımı da anlatıcam…Herkes kendine iyi baksın ve sakın sizin için imkansız görünen şeylerden ümit kesmeyin. Bi bakarsınız siz de bigün benim yaşadıklarımı yaşarsınız. Kim bilir…Gönderen: Lucky