Havuzbaşı

Bir gün ailemle köye gitmiştik.Ben köye gitmeyi sevmiyordum.Ama zorunlu gitmiştim. Eve girerken bir kızın balkondan baktığını gördüm ve fazla beğendim. İlk fırsatta buluşmak istiyordum. Pınarın başına su içmeye gittim onun geleceğini düşünüyordum ve bunda yanılmamıştım. Onu köyün dışında bir bahçede beklediğimi sessizce söyledim ve önden ben yürüdüm. Oda 5dk kalmadan geldi.

Gelir gelmez dudaklarına yapıştım ilk başta biraz nazlandıysa da ben vazgeçmedim. Bu arada onun üstünü çıkarmaya başlamıştım ve o çırılçıplak kalmıştı ve bende gecikmeden pantolonumu ve gömleğimi çıkarmıştım. Göğüsleri dimdik ve taş gibiydi. Onları yalıyor ve ona beğeni veriyordum. Oda bu sırada elini yarağıma götürdü bende gecikmeden yarağımı ağzına verdim ve yalamaya başladı bu sırada ben fazla hırslandığım için ani boşaldım.

Sıra bana gelmişti o tüysüz amına eğilip yalamaya başlamıştım oda bundan beğeni alıyordu ve artık zamanın geldiğini düşünerek yavaş yavaş amına sokmaya başladım fazla ufak olmasına karşın zorlanmadan içine kaymıştı. İlk evvel o boşaldı ve bende geç kalmadan arkasında boşaldım. Ben boşaldıktan sonra gitmem gerek diyerek kaçmıştı ama ben hiç sevmediğim köye sık sık gelmeye başladım. Ama o bu sırada evlendi ama evlenmesi ilişkimizi pek engellemedi. Köylü deyip geçmeyin