Hala Kizi Kerziban

Hala kızı Kerziban…


Merhaba. Anlatacağım vaka 1 sene önce başıma geldi.


Önce size halamın kızı Zeynep anlatayım. yaklaşık 1.85 boyunda zayıf ve güzeller güzeli bir kızdı ve ayrıca türbanlıydı. Hayatı boyunca hiçbir erkekle münasebet yaşamamıştı.


Bundan yaklaşık 5 sene önce dedem ölmüştü ve babannem köyde tek başına yaşıyordu. Biz ve halamlar ise ilçede yaşıyorduk. Babannem ihtiyar olduğu için hafta sonları halamın kızı Zeynep babanneme yardım etmeye giderdi ve iki gün köyde kalırdı.


Yine bir hafta sonu Zeynep babannemin ev işlerini yapmak için köye gitmişti. Daha öncesinde her otuzbir çekişimde Zeynep`i düş fiyat ve onu siktiğimi düşünürdüm. O hafta ben de köye gitmeye karar verdim. Köy otobüslerine atladım ve köye vardığımda Zeynep mutfakta aş yapıyordu. Önce merhaba Zeynep dedim ve babannem nerede diye sordum. O da bana içeride oturuyor diye yanıt verdi. İçeri girdim ve babannemin elini öptüm. Biraz sohbet ettikten sonra odadan çıktım ve mutfağa gittim. Zeynep aş yapmaya devam ediyordu. Ben de bir sandelyeye oturdum ve havadan sudan konuşmaya başladık. Sonra yardım etmek bahanesiyle yanına yaklaştım. Ona yardım ederken kimi sikim kalçalarına değiyordu ve sikim taş gibi olmuştu. Birkaç kere ben sikimi kalçalarına sürtürdükten sonra o da bunun yanlışlıkla olmadığını anladı ve belli etmeden sürtünmeye başladı. Artık ben dayanamayacaktım ve ona arkasından sarıldım. Hiçbirşey yapmadı ve ben boynunu öpmeye başladım. Artık o da tahrik olmuştu ve bana yüzünü dönüp dudaklarımdan öpmeye başladı. Ben belini okşama başladım ve elimi eteğinin içine soktum.
Yumuşacık kalçakarı artık avuçlarımın içindeydi. Birkaç dakika seviştikten sonra öbür odanın kapısı açıldı. Babannem mutfağa geliyordu. Biz derhal toparlandık ve hiçbirşey ham gibi aş yapmaya devam ettik. Artık akşamı beklemek zorundaydım.Dışarı çıktım ve arkadaşlarla buluşup vakit geçirdi. Saat Akşam 10 olmuştu ve eve döndüm. Babannemle Zeynep televizyon izliyorlardı ve ben de yanlarına oturdu. Birkaç saat sonra Zeynep öbür odaya gidip yattı ve biz babannemle birlikte kaldık.
Ben bir kanepenin üzerine uzandım ve babannem üzerimi örtüp yattı. Vakit geçmek bilmiyordu ve son babannem uyumuştu. Yataktan kalktım ve Zeynep`in odasına girdim. Zeynep surtını dönmüş uyuyordu. Elimi battaniyenin altına soktum ve götünü okşama başlamıştım.Zeynep biranda uayndı ve dönüp bana baktı. Sonra battaniyesini kaldırdı ve yanıma gel dedi. Yatağa girdim ve çılgın gibi öpüşüyorduk.
Elimi pijamasını içine soktum ve amı sırıl sıklamdı. O da benim sikimi okşuyordu. Sonra birbirimizin üzerindekileri yavaşça çıkardık ve artık çırıl çıplak kaldık. Zeynep`in bacaklarını ayırıp yaş ve mis gibi kokan amını yalamaya başladım. Sonra o benim sikimi ağzına aldı ve yalamaya başladı. Beceremiyordu ama ben tekrar de zevkten ağzına boşaldım.Sonra onu yatağın üzerinde domalttım.
Götten sikmeyi düşünüyordum. Zorladım ama girmedi. Zeynep elini bacaklarının arasından sokup sikimi tuttu ve amına yerleştirmeye çalışıyordu. Ben karasızdım çünkü hala kızdı. Sonunda ben de dayanamadım ve sikimi birkaç kere amına sürttükten sonra içine soktum. Amı sıcacık ve dardı. Birkaç dakika sokup çıkardıktan sonra sikimi çıkarıp sırtına boşaldım. Sonra amını ellediğimde elime kan geldi.

Zeynepe baktım ve yüzünde pişmanlık vardı. Derhal toparlanıp odadan çıktım ve yatağıma yattım. Yarım saat sonra Zeynep geldi ve odama gel diye kulağıma fısıldadı. Odasına gittim ve bana “artık rahatça yapabiliriz” dedi. sabaha kadar en az beş kere boşaldım.


Artık haftada en az iki üç kere buluşup sikişiyoruz. Ona evleneceği vakit kızlık zarı diktirmek için nakit biriktirmeye karar verdim. Sanal alemden sanal veya gerçek her türlü ilişkiyi yaşamak isteyen kızların maillerini bekliyorum.Gönderen: fuckerman