Gercek Ensest Araniyor

Gerçek Ensest Aranıyor


Yeğenim Figen ile 2 yıldır doyasıya sikişiyoruz. Fiden 18 yaşında güzel vücutlu esmer bir kız. 16 yaşındayken götüne hasta oluyordum. Bize gelmişti. Evde kimse olmadığı için ikimizde rahattık.Eve geldikten sonra yarım saat muhabbet ettik.Sonra film izleyelim dedim.Tamam dedi ve vcdye filmlerden birini koydum.
Film güzeldi ama benim aklım Figen`in kalçalarında kalmıştı. İlk kere onu bu kadar şiddetli bir sikme isteği ile karşı karşıyaydım. O ise sadece filme odaklanmıştı. Sonra ben kolumu omzuna attım ve bir süre filmi öyle izledik. Sonra hafiften elim göğsüne kaydığında bu bir an şaşkın bir anlatım ile suratıma baktı. Ben ise yanıt vermesine müsaade etmeden pantolonu üzerinden amını okşamaya başladım. bunda fena bir şeyin olmadığını söyledim.O da sadece sevişebileceğimizi ileriye gitmek istemediğini söyledi.
Göğüslerini bir süre bluzu üzerinden okşadım ve sonra bluzu çıkardım attım.Sıra pantalonuna ve iç çamaşırlarına gelmişti.10 dakika sonra Figen çırılçıplaktı ve deliler gibi şevişiyorduk. Amını dilimle parçaladığım halde nedense o an benimkini ağzına almak istemedi. Sonra arkasına geçtim ve götünün deliğini parmaklamaya başladım.
Yalayıp parmaklarımla genişlettiğin siyah incinin içine güçlükle sikimin başını sokabildim. 10 dakika kadar git gel den sonra tüm menilerimi götünün deliğine fışkırtmaya başladım.Belki de hayatımda ilk kere bu kadar fazla boşalmıştım.
Fırsatı yakalamışken kalkmasına müsaade etmeden 2 posta daha götünün en güzel yerlerine boşaldıktan sonra ikimizin de hali kalmamıştı. Bundan kimseye bahsetmemesini ama devamını getirebileceğimizi söyledim. Oda kabul etti ve halen ilişkimiz devam ediyor.


Bizim gibi münasebet içindekiler bizlere resimlerini göndererek iletişim kurabilirler. (İnternet resimleri istemiyoruz…)[email protected]