Garip Bir Seks Hikayesi

Garip Bir Seks Hikayesi


Benim adım reyhan. 1, 60 Boyunda, koca popolu, kafam kadar göğüseri olan, genç bir erkeğim. Bigün sinamadayken elinde fener tutan kız feneri sallarken eli pantoluma değdi. Tuvaletten yeni çıkmıştım fermaura aleni unutmuşum. O kadar dalgınım ki kilot giymeyide unutmuşum. kızın taşşaklarıma feneri değdirmesi ve soğuğun etkisiyle taşşaklarım mosmor 0lmuştu. Amına kodumunun çocukları bi kalarifer bile koymamışlar. Yerlerimize oturduk. Yanlışlıkla bir adamın kucağına oturdum.-Kim koydu bu adamı burayaaa!..


-Vallah ben koymadım.


-Hatırladım seni ibne


-Ben senin ananı sikmiştim.Fenerci kız önünden geçerken takıldı bende bu fırsattan yaralanıp kızı taciz etmeye başladım.. .


Kız mosmor oldu bende kıza onun iacının bende olduğunu söyledim. Tuvalete çağrı ettim, kızı klozete oturttum.-Sıç kız.


-Daha bokum gelmedi.


-Ne lan bu taksim otobüsümü?Kız boyumun ufak olduğunu söyledi. Ben de çavuşu çıkardım. kız bayıldı kızı uyandırmak için harekete geçtim. İlk başta parmağımı götüne soktum amı toka kadar inceydi. Ben kendi kendime onu büyütmenin planlarını yapıyordum. kıza yükleniyordum ama girmiyordu kızınki fazla ufaktı. Bir kez daha denedim lop diye girdi. kız çığlıkla uyandı. Bana pezevenk dedi. Bende ona seni annneme söylücem deyip tuvaletten çıktım. Ama tabiki işi bitirmiştim…