Duble Mutluluk

Bu yazdıklarım tamamen gerçektir. Kesinlikle fantezi değil. Çok hareketli bir seks yaşantım olduğu için değişik kişilerle değişik mekanlarda seks yaptım. Tamamiyle gerçekten yaşadığım bu olaylardan birini aktarıyorum. Olayın geçtiği yerin ve kişilerin isimlerini değiştirerek anlatayım diyorum. İstanbulda üniversitede okuyan bir kız ile tanıştım. Ailesi Istanbul dışında turistik bir kıyı şehrinde yaşıyor. Lolita sevgilimle oldukça ateşli seks yaşantımız oldu. Yaz mevsiminde ailesinin yanına gitti doğal ben durur muyum kısa süre sonra bavulumu topladığım gibi ben de oraya gittim. Bir akşam ailesinden ruhsat alamadığı için yalnız kalmıştım. Can sıkıntısı ile bir parka gidip oturdum. Bir süre sonra uzun boylu sakallı bir erkek ki yabancı olduğu belliydi, yanımdaki banka oturdu. Adam resmen beni kesiyordu. Niyet belliydi, kısa süreli bakışmalardan sonra yanıma geldi, çat pat ingilizcemle biraz konuştuk.

Fransız olduğunu öğrendiğim yeni erkek arkadaşımla aynı otelde kalıyormuşuz. Lafı çok uzatmadan otele döndük zaten parka çok yakındı, benim odama çıktık. İçeri girince derhal soyunmaya başladık çırılçıplak yatağa uzanıp sevişmeye başladık. Fransız yarağımı çok güzel yalıyordu, çılgın gibi sevişiyorduk. Bacaklarını omuzuma alıp o güzel götüne geçirdim. Doğrusu fransızın yarağı büyüktü. Hani tepkisiz olsam o yarağı aş isterdim. Bu yazımı okuyan tepkisiz arkadaşlar varsa umarım sizde bir gün öyle bir yarakla karşılaşırsınız. Güzelce sikiştikten sonra götüne boşaldım. Elbette o da beni sikmek istedi ama tepkisiz olmadığımı söyleyince biraz üzüldü desem yalan olmaz. Bu nedenle çok kalmadı ve odasına çıktı. Biraz düşününce fransıza acıdım şimdi heralde mastırbasyon yapıyordur dedim. Tepkisiz değilim ama hiç değilse gidip sikiyle oynayayım biraz götüme sürtmesine falan ruhsat vereyim diye düşünerek odasına çıktım. Kapıyı açtığında kafasını uzattı beni görünce kapıyı iyice açtı çırılçıplaktı ve o iri yarağı dimdikti, gözlerim yarakta içeri girince bir de ne göreyim yatakta güzel mi güzel bir hatun çırılçıplak, meğer sikişiyorlarmış.

Fransız yatağa uzandı beni de çağrı ettiler. Derhal soyunup yatağa girdim, o güzel hatun karısıymış. Kocası benimle odamdayken karısı da bir diğer erkekleymiş. Ama ikisi de sikişe doymamışlar. bu durumu her ikisi de biliyorlarmış. Bunu öğrenince şaşkınlığım iyice arttı. Adam karısıyla kaldığı yerden devam etmeye başladı karsının bacakları arasına girmiş o koca yarağı sokup çıkarıyordu. Alta eğildim kalın yarağın o güzel ama giriş çıkışını yakından görüyordum. İkisi de zevkten inliyordu. Benim yarak ise barak direği gibi dikilmişti. Kadının yanına geçtim ağzını işaret etti derhal uzanıp ağzına dayadım. Sikimi öyle güzel yalıyordu ki çok dayanamayıp boşaldım. Ben dinlenirken onlar devam ediyordu pozisyon değiştiriyorlar durmadan sikişiyorlardı. Nihayet ada boşaldı ve durdu. Kadın hala doymamıştı tam bir seks delisiydi. Bana geldi sikimle oynamaya vücudumu yalamaya başladı. Taşaklarımı yalarken sikim tekrar dimdik olmuştu kadını tuttuğum gibi yatırdım ve üstüne çıktım bu kadın beni çılgın etmişti amına geçirdiğimde “oohhh” dedi. Uzun zamandır böyle yarak delisi böyle isterik bir kadın sikmemiştim. Bu sırada kocasının da yarağı dikilmişti ve karısının ağzına vermeye başladı. Bunun ne kadar zevkli olduğunu ancak yaşayanlar anlayabilir. Sonra trencilik oynadık. Karısı domaldı kocası ona geçirdi ben de kocasına geçirdim. Ben adama pompaladıkça o da karısına yükleniyordu. Zevk iniltileri odayı kaplıyordu. Biraz evvel odamda adamı siktiğim için onun götüne doymuştum karısını sikmek istiyordum.

Kocasının içinden çıkıp alta yattım karısını üstüme aldım kocası da karısının üstüne çıktı. O ateşli dilber artık aramızdaydı. Aynı anda iki yarak yemenin zevkiyle iyice kudurmuştu. Onun güzel amına girdikçe kocası da götünden sikiyordu. Derhal derhal aynı anda kocasıyla birlikte kadının içine boşaldık. Bu kadar güzel bir orgazm yaşamamıştım. Bir süre dinlendikten sonra gurup seksimiz devam etti. Sabah uyandığımızda bir defa daha sevişmek istediler ama o kadar yorgundum ki sadece oynaştık. Çok değişik pozisyonlarda saatlerce süren sevişmemiz beni iliklerime kadar kurutmuştu. Teşekkür edip ayrıldım. Bir daha birbirimizi hiç göremeyeceğimiz bu evli çiftle yaşadığımı unutamam. Sizinle paylaşmak istedim.