Dayimdan OgrendimEnsest Hikayeler——————————————————————————–Dayımdan Öğrendim


Bizde kızlara hep takılırlardı küçükken benimle evleneceksin diye.Dayımlara gittiğimizde hep karısını yataktan kovar benimle yatardı. Ben o zamanlar seks nedir bilmezdim.


Yatakta dayım beni öper okşardı hep her tarafımı okşadığı için benden hoşlandığı hiç aklıma gelmezdi.
Bir yaz tatilinde Aksaraya gittiğimizde yine dayımla yattık. Eskiden karısı da aynı odada yatardı ben dayımla aynı yatakta yatardım. Bu sefer dayım karısını odadan kovdu ben yeğenimle yatacağım dedi git sen dışarda yat dedi.Dayım yengemi dışarı çıkarınca bana sarıldı canım yeğenim seni fazla özledim diye kucakladı ve yatağa götürdü.
Bu seer picamasını çıkarmıştı, kilotunun paçasından siki dışardaydı ben görmemezlikten geldim sonra benim zerimdeki picamayıda eliyle çıkardı bu sıcakta picamayla yatılırmı canım dedi. Ben itiraz etmemiştim, yatağa girdik bana sarıldı eskisi gibi yine kucağına bastı ve beni sımsıkı sardı. Elleriyle omuzumu sırtımı okşuyordu. Tabi yanaklarımdan öperken bir ara dudağımdanda öptü. Ben heyecanlanmıştım ve dayım bu öperken yanlışlıkla olmuştur diye düşündüm.
Yatakta devinim ederken ani dayımın sikini kilotumun üzerinde hissettim kazık gibi olmuştu. Ben art çekilince ne o kız korktun mu dedi ve derhal üzerime çıktı. Üzerime çıkınca siki sanki kilotumu yırtacakmış gibi oldu amımım üzerinde hissetim.

Bu güne kadar hiç seks nedir bilmezdim. Bende bir heyecan başladı. Dayı fazla ağırsın ya üzerimden in dedim. Bu sefer dayım aksi döndü ve ben üzerindeydim. Sikinden rahatsız olmuştum kalçamı çekmek istedim bu sefer bunu anlayan dayım beni kalçamdan tuttu ve siki götümden dışarı çıktı yavaş yavaşta devinim ettiriyordu. Bendeki heyecan çoğalmıştı. soluk nefeseydim ve dayımdan korkmaya başlamıştım.
Heyecanımı korkumu hisseden dayım beni yine yan yatırdı ve kucağına çekti.


Dayımın eli bu sefer benim götümde sürekli sıkıyor ve okşuyordu. Arada bir götümden parmaklarını kaydırıp amımı yokluyordu. Senelerce beraber yattığım dayım ani değişmiş ve beni sikmek istiyordu.
Dayı fazla günah böyle yapma dedim. O aldırmadı ve korma canım sen bizim fidanımızsın fidanı yetiştiririz fazla üzel meyve olunca başkalarına mı yedireceğiz dedi ve bana seks ile ilgili fazla ayıp şeyler anlattı. arada bir beni okşayan o koca elleri kilotumun içine de girmeye başladı.
Ben dayımla yatmak istemiyordum. Bir fırsatını bulup odadan çıkmak istiyordum. Dayıma ben tuvalete gideceğim dedim. Dayım sus bahane etme kaçmak istiyorsun dedi ve kilotumu ve üzerimdeki tşörtü çıkardı kendi üzerindeki atleti ve kilotuda çıkardı.
Çok korkmuştum. Korkma hiç sesinide çıkarma fazla güzel olacak dedi ve soluk nefese benim her tarafımı öpmeye okşamaya başladı. Dayım sanki çıldırmıştı. Bende korkudan hiç sesimi çıkarmadım. Sonra amımı yalamaya başladı dilini neredeyse amımın içine sokacaktı. Bende beğeni almaya başlamıştım. Sikini elime verdi ve okşa fidanım dedi. İri sikini elime aldım okşuyordum. Sonra sikimi ağzına al em dedi.
Tiksinerek ve korkarak ağzıma aldım ve emmeye başladım. O da aksi döndü ben onun sikini emerken o da amımı yalıyordu. Dayım bir ara kasıldı bendede heyecan artmıştı ve amımdan birşeylerin aktığını hissettim. sonra dayım ani ağzıma boşaldı.Beni takrar altına aldı ve sikini amıma sürtüyordu. Bu sırada yengem birdenbire odaya girdi ve lambayı yaktı. Dayımla beni çırılçıplak görmüştü.
Utanmıyormusun körpecik sübyana kir yapmaya dedi.Dayım ani karısına bağırdı kessesini yoksa seni vururum yeğenime iftira atma dedi.Ben fazla korkmuş ve hüngür hüngür ağlıyordum. annem babam kardeşlerim dedemlerde kalıyorlardı.Hıçkırıklarım artmıştı. Yengem yatağın kenarına oturdu ve dayımla beni teskin etmeye çalışıyorlardı. Dayım hem beni teskin etmeye hemde oramı buramı yengemin yanında okşuyordu.
Yengem de yanımıza uzandı ve tamam geçti gülüm dedi.Üçümüz beraber yatmaya başladık. Dayımın ve yengemin arasında kalmıştım. Benim ağlamam geçmiş ve heyecanımda geçmişti. Yengem ve dayım yatakta bana böyle şeylerin olacağını ve normal olduğunu hısım dışında kimseyle bunu yapmamamı tenbihlemişlerdi.
Yengem bir ara benim gögüslerimi sıktı ve ya bu kız büyümüş memeleri de fazla güzel deyince dayım duramadı ve yengemin ve benim üzerime çıktı. Yengem ne kadar ısrar ettiysede üzerimizden çıkmadı ve sikini bir benim kalçama bir yengemin amına sürüyordu. Yengem gül aramızda olsun beni öyle sik dedi. Dayım derhal beni yengemin üzerine yatırdı ve memelerimi amımı her tarafımı yaladıktan sonra sikini benim amıma sürttü ve sonra benim altımda inleyen yengemin amına soktu. Dayım yengemi sikerken sanki beni sikiyormuş gibi oldum.
İlk kere böyle bir vaka yaşıyordum ve ilk kere sevişiyordum üstelik sikişen dayım ve yengemin arasında.Dayım boşalmadan kalktı ve gece lambasının ışığında gül gel bak yengenin amına nasıl sokuyorum diye bana sikişmeyi öğretiyordu.Yengeme her sokuşunda yengem ah oh diyordu.Yengeme boşaldıktan sonra yine üçümüzde yatağa girdik bu yaptıklarımızı kesinlikle hiç kimseye söylemememi tanbihlediler.
Dayım ve yengem çokkörpe ama fazla güzel diye benim her tarafımı öptüler okşadılar hatta bir ara yengem amımı yalamaya başladı .O gece sabaha kadar hiç birimiz uyumadık.


Meğer ablam da amcamla benim dayımla yattığım gibi yatıyordu amcam ablam benden dört ıslak aka olduğu için hep sikişiyorlarmış. Yengem söylemişti. Beni dayım ablamı amcam paylaşmışlardı.
Başımdan geçen olayı fazla içten arkadaşım ve teyzemin kızına anlattım. Hiç te şaşırmamıştı. Ben abimle sürekli yatardım Bizim ev ufak kış günleri annem babam kardeşlerim hep bir odada yatıyorduk. Annem ile bababın sikiştiklerini biliyorduk. Abimde sessizce benim amımı okşar sikini amıma sokar ama içine sokmadan boşalırdı.
Benide boşaltırdı sonra abimle merak ettik bizim ekecik köylerinde fazla şahıs böyle yapar en yakınlarıyla yatarlar bilmiyormusun demişti.Her yıl Türkiye ye gittiğimizde artık dayım yengemle sikişiyorduk. Ablamın kızlık zarı iki yıl evvel bozulmuştu ne yapacağız kimin oğluna vereceğiz diye düşündüler ve ablamı teyzemin oğluna verdiler o da avrupa ya geldi.


Ben ablam neyse ama ufak kardeşim vardı. Onada böyle yaparlarsa dayımı ve amcamı vurmayı dahi göze almıştım.

Hollandadan belçikaya akrabaların yanına giderken arabada eniştem ufak kardeşime şakalaşıp duruyorlardı. Ablanı bırakacağım seni alacağım diye.Artık yaşlarımız ilerlemiş bende evlenme çağına gelmiştim.Belçikadaki akrabaların yanına gittiğimizde bize bir oda verdiler kendileri de bir odada kaldılarAynı odada ablam eniştem kızkardeşim yatıyorduk. Bizimle aynı odada iken ablamı inleterek siken eniştem tuvalete çıktı ve yine girdi ben uyuyor numarası yapıyordum.
Odaya giren eniştem ufak kardeşimin yatağına geldi ve ablam dur ona yapma ne olur diye yalvarıyordu. Ama eniştem o vakit gül ü istiyorum dedi.Ben uyuyor numarası yaparken ablam ne olur bırak kızları diye yalvardı yine ama eniştem dinlemedi evvel kardeşimin bacaklarının arasına eline yavaşca attı ve kızın amını okşamaya başladı. kız kardeşim hiç sesini çıkarmıyordu gözleri bendeydi ben çaktırmadan uyuyor numarası yapıp onları seyredyiyordum.
ABlamda gül uyuyor aman ne olur yapma dedi ama eniştem bu sefer benim yatağımın yanına geldi ve bunun amı tam patlatılacak çağda zaten sen bana kız olarak gelmedin ki kızlık zevkini bundan çıkarayım dedi.Onların sikişmeleri beni azdırmıştı. Eniştem ablamı sikerken keşke bende aralarında olsaydım diye fantazi kuruyordum.Tam zamanıydı ve eniştem yavaşca elini yorganımın altına soktu.Önce gögüslerimi sonra amımı okşamaya başladı.

Ben uyanmamış yer değiştirmiş numarası yaptım ve bacaklarımı tamamen açtım.


Eniştem yavaşca yorganımı açtı ve ablama ya bunun uykusuda amma derin haa diye pis pis sırıttı ve yatağıma girdi.Arkamdan bana yavaşça sarıldı kilotumu indirdi ve sikini götümün arasına soktu. Çok istiyordum ve biraz devinim eddim siki iyice girdi ve amıma kadar ulaştı o yavaş yavaş sikini amıma doğru sürtüyordu. Amımiyice sulanmıştı. Artık beni sikmesini istiyordum.
Ablam hala kızıyordu enişteme. Bu arada kızkardeşimde gülerek biize bakıyordu.


Ben yine döndüm ve bu sefer sırt üstü yine yattığımda bacaklarımıda açmıştım. Yarı inik kilotumu yavaşça eniştem sıyırdı ve amımı öptü yaladı bacaklarımı açtı ben hiç ses çıkarmıyordum ve uyuyor numarası yapıyordum. sikini amıma dayadı ve sortmaya başladı. bu arada üzerime uzandı ve dudaklarımdan emmeye başladı bende uyanmış numarası yaptım ne oluyor. Dedim.
Eniştem sus kız duyarlar kes sesini yoksa .. dedi ve ablama baktı. Ablam bize bakıyordu. Yavaşça eniştemin kalçasını sıktım ve üzerime çektim. Eniştem kudurmuştu ve olanca hızıyla sikini amıma soktu fazla acımıştı ama değdi ve artık bende kadındım ve eniştem beni siktikten sonra dışarıya boşaldı.Neden mi yazıyorum bunu.
Lanet olsun böyle ilişkilere. Şimdi kızlık zarımı diktireceğim ve köyden birisiyle evleneceğim.


Öyle istiyorlar.Zevce da kaç adet aslı varsa derhal tıkla ve gör.`, CAPTION, `Hemen Ara-Bul`);” onmouseout=”return nd();”> aslında hepsini öldürmek geliyor içimdem.


Hiç bir erkegi sevemem ve biraz sıcaklık olursa derhal altlarına yatmak geliyor içimdem…..Gönderen: canik