Çay Partisi Yapıyorlardı

Hikayem tam 18 yaşımdayken geçen olaylarla ilgili. Bir gün eve geldiğimde bütün komşularımızın evde çay partisi yaptığını gördüm uzun zamandır beğendiğim kadın da oradaydı evli olduğundan ötürü hiçbir şey diyemiyor, sadece merhaba iyi akşamlar gibi klasik laflarla sohbet edebiliyorduk. Dediğim gibi eve geldiğimde ortalık çok kalabalıktı herkes kendi havasında kalabalığında çokluğuyla uğultu dolu sesler vardı. Ben elimi yüzümü yıkamak için banyoya doğru gittim, ani arkamda belirdi banyonun kapısı açıktı, içeri geldi benimle şakalaşmaya başladı biraz garipsedim ama yinede huyuna gittim. Suratıma su atmaya başlamıştı, latife biraz ileri gidince bende refleks olarak sarıldım su atmasın diye bana dönüp herkese böylesi sarılırmısın dedi ve gitti.

Allahım acep kızdı mı diye düşündüm, sigara içmek için kendi odama gittim hala düşünüyordum acaba!!! bu fikir beni kemirirken ani odamın kapısı açıldı, gelen oydu benden sigara istedi birlikte içmeye başladık, tekrar şakalarına başladı biraz tereddüt ettikten sonra bu sefer isteyerek sarıldım. Ani arkasını dönüp kalçalarını bana doğru bastırdı bende ensesini öptüm öpme derken gülüyordu doğruldu sigaralar bittikten sonra odaya geçti. Aradan adi uzun vakit geçmişti doğal bu aralar öpüşme falan başladı, 17 yaşınında etkisiyle her an onu düşünüyordum bir cuma günüydü dükkanı aradı benden ona iç çamaşırı almamı rica etti bedenlerini söyledi olur dedim alırım.Dükkandan çıktım yanıma dayımın oğlunu da alarak iç çamaşırı satan dükkana girdik. Orada çalışan kızlar tuhaf bir şekilde gülerek buyurun dedi. Vitrinde ki bir modeli gösterdim bunu istiyorum dedim, bu arada öbür kızlarda geldi gülüyorlardı biraz utanmıştım. Neyse alıp çıktım, cumartesi sabahı onun evinde kimse yokken kendisine verdim ben daha kahvaltımı yapmıştım ki telefon geldi ben açtım oydu, çok beğendiğini bunun kendisine çok yakıştığını söyledi bana istersen sende gel gör dedi. Artık zamanı geldiğini anlamıştım.

Yukarı çıktım üstü giyinikti,hani dedim giymemişsin nereden biliyorsun istersen bir bak dedi evvel üzerindeki bluzu çıkarttım evet gerçektende muhteşemdi, daha sonra altına giydiği taytı derken iç çamaşırlarıyla kalmıştı. Harika bir vücudu vardı. Öpmeye başladım boynumu ısırıyordu boyun altlarına ensesine her tarafına öpücük konduruyordum, elimi amına doğru götürdüm ıslanmıştı, o ani çeriden sesler geldi,bir an irkildim merak etme dedi evde dedesinin olduğunu gelmeyeceğini söyledi biraz korkuyla jülide devam ettim elimden tuttu banyo ya götürdü dedesi tam karşımdaydı ben giyinik o ise iç çamaşırlarıylaydı, bize bakmıyordu banyoda sevişmeye başladık benim ve onun vücudu yanıyordu suratım esmer olmama karşın kıpkırmızı olmuştu. O beni de soydu eliyle sikimi ovuşturuyordu,sonra eğildi ve suratına sürtüp kendine benim sikimle tokatlıyordu. Ben ise göğüslerini sıkıyor,saçlarını okşuyordum. Oral sex yapmaya başladı ben kıvama gelmiş değnek gibi olmuştum.

Daha sonra klozetin üstüne çıkarttım onu,dilimle kadınlığının içinde geziniyordum, bu arada ara dizi parmağımı amına sokuyor, göğüslerini parçalarcasına sıkıyordum. Artık onunda benim de dayanacak halim kalmamıştı, birleşme olsun istiyorduk. Lavabonun kenarından tutup arkasını bana doğru döndü boyum kısa olduğu için (1 70 dir boyum) iyice eğildi bu eğilmeden ötürü amı kabak gibi meydana çıkmıştı, ben sikimi hafifçe sürtüp iyice kayganlaşmasını sağladım, daha sonra o muhteşem birleşme geldi derinden bir ohh sesi çıkardı, eliyle beni kalçalarımdan tutup kendine doğru çekti, ritmik bir devinim tutturmuş öyle gidiyorduk. Artık hızlanma başladı seslerinden artık orgazmın yaklaştığını hissedebiliyordum iniltiler yavaş yavaş boğuk seslere dönüştü, ama kadınlık kaslarını harika kullanıyordu onun için beğeni dalgalarını banada yayıyordu hayatımda cinsel birleşme sırasında ses çıkarmazdım ama ben bile ses çıkartmaya başlamıştım kendi kendime o daha evvel bitmeli diyordum bunun için kendimi denetim ediyordum. Ve hayatımda hiç yaşamadığım güzellikte bir sona geldik evvel o bağrışmalar içinde bu yalan değil evet bağıra bağıra titriyordu sonra bende 10 saniye geçmeden ahhh sesleri arasında boşaldım ama muhteşem bir final olduğu belliydi.

Döndü bana sadece sarıldı ve öyle bir kaç dakika hani düşecekmişte ben tutuyormuşum gibi titreye titreye öylece durdu. Kendimizi toparladık ben derhal eve inip duşumu aldım çünkü onun ailesinden birilerinin gelmesinden çekindim ne kadar ısrar ettiyse de durmadım. Artık devamlı her boşlukta birlikte oluyorduk,bir keresinde tatile çıktıklarında benim maddi gücüm olmadığı için otel masraflarımı herkesten saklı o karşılıyordu bunun adı nedir bilmem ama gerçek olan buydu, benimle birlikte olamadığı zamanlar telefonla arıyor kocası uyurken benimle konuşuyordu.

Beni öbür arkadaşlarına da anlatmıştı,ben sadece ikimiz biliyoruz diye düşünürken yanına gidip gelen arkadaşlarının meğerse haberi varmış, bir gün sabiha diye bir arkadaşı ona gelmişti, evde kimse olmadığı için beni aradı bazı malzemeler istedi marketten gidip alıp teslim ettim oturmamı istedi bende bir çayını içeyim öyle gideyim dedim sabiha da orada oturuyordu 45 50 yaşlarında çok bakımlı al benisi olan sexi bir kadındı, ben otururken beni devamlı süzüyordu, mesleğimi sordu bende söyledim kendisininde bir arkadaşına armağan almak istediğini benden beğendiğim bir şeyi ona getirip getiremeyeceğimi sordu , olabilir getiririm dedim tekrar günlerden salı Sabiha aradı, yarın arkadaşına gideceğini şayet imkanın varsa bu gün getir dedi bende babamdan ruhsat alıp saat 13 00 gibi ona gittim kapıyı açtı ben kapıdan verip giderim diye düşünürken gel yoruldun buraya kadar bir nescafe mi iç öyle git dedi oturdum çok iyi bir evi vardı zengin olduğu belliydi, benimle birlikte oturdu konuşuyorduk kız arkadaşımın olup olmadığını sordu bende hayır dedim kızların nazının çekilmeyeceğini olgun benden aka insanları daha çok istediğimi ama bununda şimdilik yaşım itibarıyla olası olmadığını söyledim. Güldü sebep dedi bilmem yaşım herhalde ufaktır diye herhalde dedim, bir şeyler olacak diye sezinliyordum ama kendi kendime yok daha neler diyordum çünkü fiziki olarak onu ne kendime çekecek bir yapım nede görgü olarak ona ulaşabileceğim olası değil diye düşünüyordum.

O yanıma gelip oturdu hiç tereddüt etmeden işersen ben senin sevgilin olurum diye konuşunca ne olduğunu şaşırdım utancımdan yere doğru bakıyordum ellerim terlemeye başlamıştı,ama o bu halimi anlayıp yanıma iyice sokuldu beni öpmeye başladı resmen o bana kur yapıyordu derken bende artık karşılık vermeye başladım, Sabiha aç kurt gibi derhal soyundu benide soydu daha sonra oral sex yapmaya başladı ben iyice sertleştikten sonra kendi bacak arasını açıp bana dizi sende dedi aslında böyle sex yapmayı sevmiyordum kadının buyruk vermesi hoşuma gitmiyordu ama ben yinede denileni yaptım,aradan ne kadar vakit geçti bilmiyorum. İşimiz bittiğinde ben duş almak istediğimi söyledim doğal dedi vakitte hayli olmuştu ben babama ne diyeceğimi merak ediyordum. Duştan çıkıp gitmek için kapıya yöneldim bana dur dedi getirdiğin şeyin parasını vereyim dedi ne kadar olduğunu sordu 150 dolar tutuyor dedim.çıkarttı bana 500 dolar verdi bu bahşişin dedi istemediğimi belirttiysem de zorla kabul ettirdi, Sabiha gibi bir kadının beni istemesindeki sebep neydi anlayamamıştım anlaşılan bizimkisi tavsiye etmişti daha sonra sabiha öbür arkadaşlarıyla da birlikte olmam için hep türlü bahaneler yarattı hepside bol bol bahşiş verdiler bana benim hala merak ettiğim o kadar güzel kadınların hala benim gibi fizik özürlü erkeği sebep bu kadar çok istedikleri.