Banyo Yapmaya Gelmişti

Bundan yaklaşık 5 ay önceydi. O vakit en azgın çağlarımdı. Günde en az üç defa masturbasyon yapardım. Çok güzel bir komşumuz vardı. İsmi Selma`ydı. Selma abla kocasından boşanalı bir sene olmuştu. Boşanmanın ardından kürtaj yaptırmıştı. Annesinin yanına dönmüştü. Bir gün şofbenlerinin tüpü bittiği için bize . O vakit aklım karışmıştı. Organıma baktığım anda sertleştiğini gördüm. Annem çarşıya gideceğini söyleyip evden ayrılmıştı. Banyoya girdiği vakit onu gözetlemeye çalıştım. Ama kıyafetlerini kapı koluna astığı için anahtar deliği kapanmıştı.

Çaresiz bir şekilde ne yapacağımı düşünürken, ani aklıma bir düşünce geldi. Banyo penceresinin tam karşısında tuvaletin penceresi vardı. Oraya geçtim. Onu ve o mükemmel vücudunu fazla iyi bir şekilde görebiliyordum. Ani ayağım üzerine çıktığım sandalyeden kaydı ve bir gürültü çıktı. Sonra yine sandalyenin üzerine çıktım ve onun bana doğru baktığını gördüm. Müthiş derecede korkmuştum. Ne diyeceğimi bilemiyordum.

Sonra ani Selma ablanın beni çağırdığını duydum. Bana “benden hoşlanıyor musun?” diye sordu. Bende tüm mahçubluğumdan kurtularak ona “Evet” dedim. Ani elini organımım üzerine attı. Ben de üzerindeki havluyu indirdim. Ne yapacağımı bilmiyordum ama ani göğüslerini yalamaya başladım. Bana ilk olup olmadığını sordu. Ona ilk olduğunu söyledim. Aşağıya eğilip penisimi yalamaya başladı. Kendimi fazla garip hissediyordum. O an ani sarsıldım ve onun ağzına boşaldım. Ama penisim inmemişti. Selma abla fazla şaşırmıştı. O da dayanamadı ve beni elimden tutup odama götürdü ve benim yatağıma sırt üstü uzandı bir eliyle de bana gel diyordu. Bende o zamana kadar porno filmlerde gördüğüm şeylerin olacağını anladım. Penisimi iki bacağının arasındaki o muhteşem deliğe soktum sanki ateş gibiydi. Ben yavaş yavaş gidip gelmeye başladım. Selma abladan inleme sesleri gelmeye başlamıştı. “Daha hızlı” diyordu. Artık var gücümle sokuyordum. İnlemeleri artmıştı. En sonunda ikimizde aka bir zevkle boşaldık. Bundan sonra haftada bir kez birlikte olmaya başladık. İlişkimiz hala devam ediyor.