50 Yaşındaki Komşum Suzan

Selam ben 20 yaşından bekar bir gencim.Size geçen yaz başımdan geçen biraz tuhaf bir ilişkiyi anlatmak istiyorum. Suzan adında 50 yaşında bir komşumuz var yaşına karşın çocuğu olmadıgı için vücudu hala genç kız gibiydi. Ondan fazla hoşlandığım için sürekli bir bahane bulup ona gidiyordum.

Tek avantajım kocasının denizci olmasıydı. Gittiginde 2-3 aydan evvel gelmiyordu. Evde aka kangal köpeğiyle kalıyordu. Neyse yine bir gün bir bahane bulup evine gittim. Konuşurken nasıl olduysa ani köpek sikini Suzan ablanın bacağına sürtmeye başladı. Ben tamamiyle aptallaşmış olan biteni izliyordum. Suzan abla ani kızarıp köpeği uzaklaştırdı.

İşte o anda tüm cesaretimi toplayıp istersen seni köpeğe mahkumiyetten kurtarabilirim dedim.O anda hiç beklemediğim bir şekilde Suzan abla kucağıma atladı ve çılgınca öpüşmeye başladık öpüşlerinden erkeğe susamış olduğu belli oluyordu. Sonra kucağımdan kaldırıp parçalarcasına onu soydum vücudunun her yerini yalıyordum amını yaladıkça hadi artık yarrağını hissetmek istiyorum dediğinde zaten dünden razıydım. Üstüne çıktıktan sonra onu her pozisyonda evire çevire becerdim. Ama hala doymamıştım gözümü art taraftaki morluğa dikmiştim suzan abla niyetimi anlayınca kaçmak istediyse de başaramadı yavaş yavaş başını soktuğumda feryat çığlığa bağırmaya başladı ama daha sonra çığlıklar yerini beğeni inlemelerine bıraktı.Tam doruğa çıkarken ağzımda hissetmek istiyorum dedi tabi bende kırmadım yatağa uzandıktan sonra bana teşekkür etti ve yine yapmak istediğini söyledi bende kocasının olmadığı zamanlarda Suzan ablayı doyurdum.